Správný úder pro váš dům
Volejte
777 760 614

Fulltextové vyhledávání

Stručně o HOZMAN s.r.o.

Patříme mezi přední dodavatele revitalizačních řešení pro bytové domy s pobočkami v Plzni, Praze, Domažlicích, Kladně, Tachově a Sušici. Kromě revitalizací se zabýváme také zateplením a dalšími souvisejícími službami, jako montáže oken, dveří a veškerého příslušenství.

Při naší práci klademe důraz na kvalitu odvedené práce, která je naší nejlepší referencí budoucím zákazníkům. Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup, z tohoto důvodu jednání probíhají přímo s majitelem společnosti.

S pobočkami po celých Čechách jsme vám blíž

Pro naše stávající i nové zákazníky jsme otevřeli několik poboček po celých Čechách. Pobočky nabízí služby v oblastech revitalizací panelových domů, fasád a výměny plastových oken a dveří. Dále nabízí sortiment barev, omítek a polystyrenu JUB a stavebních doplňků, jako vnitřních a venkovní parapetů či stavební chemie.

Podívejte se na naše realizace

25. listopadu 2015
Dosluhuje už vchod do vašeho paneláku nebo bytovky? Máte staré dveře, které profukují, bouchají a zloději by si s nimi poradili během chvilky? Pořiďte si nové. Když vyberete správně, budou vám dobře sloužit mnoho let. Poradíme vám, jak na to.