Správný úder pro váš dům
Volejte
777 760 614
Drobečková navigace

Úvod > Dotace

Dotace pro rok 2017

Našim zákazníkům nabízíme zprostředkování veškerých dotací, které jsou spojeny s rekonstrukcí panelového či rodinného domu. Pro posouzení Vaší žádosti a její vyhodnocení zdarma kontaktujte Ing. Petra Kvasničku (firma ArchEnergy s.r.o.) s odkazem na firmu Hozman na emailu petr.kvasnicka@archenergy.cz. K dosažení na příslušné dotace je zapotřebí mít zajištěnu vysokou kvalitu celého projektu, zabývající se renovací domu a je nutno splnit veškeré požadavky celého dotačního řízení. Pro více informací nás můžete kontaktovat, případně se přijďte poradit k nám na pobočky.

Dotace Zelená úsporám - rodinné domy

logo Nová zelená úsporámJedná se o program Ministerstva životního prostředí, který je administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR. Celý koncept tohoto projektu je založen na úspoře energie a obnovitelných zdrojích energie v rodinných a bytových domech po celé České republice.

Zajímá Vás, kolik peněz s námi ušetříte?

Navštívíme Vás!

Kontaktujte manažera prodeje na telefonním čísle +420 725 398 211.

Dotace IROP - bytové domy

Leták-IROP V7-page-001.jpg

Možnosti financování

Zdarma vyjednáme přez našeho specialistu výhodné varianty nabídek úvěrů všech bankovních a spořitelních insitucí, které nabízí úvěry pro SVJ, BD ale i jednotlivce a předneseme možnosti na schůzi. Budete mile překvapeni, jak jednoduchý proces to pro Vás znamená. Pro představu se úrokové sazby těchto investičních úvěrů  pohybují níže, než jsou úroky z běžné hypotéky. V letošním roce byla většina  klientů  překvapena i tím, že se pro ně nic z finančího hlediska neměnilo, všem byla nabídkuta možnost čerpání určitého procenta dotace i bankovního insitutu z ESF, a v 99% případech se nemusel navyšovat fond oprav. A to vše za cenu nejen opravy - zhodnocení domu, ale i viditelného zlepšení celkového vzhledu, nemluvě o výrazných změnách v úspoře domácností.

Mám zájem dozvědět se více o - Nová zelená úsporám