Správný úder pro váš dům
Volejte
777 760 614
Drobečková navigace

Úvod > Další produkty > Parapety

Parapety

Parapet bývá součástí většiny okenních sytémů a dokresluje celkový ladný vzhled každého interiéru i exteriéru. Na našich pobočkách máme velké množství parapetů skladem k dostání za velkoobchodní ceny. Navštivte naše pobočky a informujte se u nás!

Vnitřní interiérové parapety

Parapety třídy A

Parapety REHAU třídy AJedná se o vnitřní parapety REHAU s CPL povrchovou úpravou. Zatížení je do 10Kg/m2

Parapety třídy A jsou velmi vhodný doplňkem k téměř všem okenním systémům. Parapety třídy A jsou koncipované tak, aby nevyžadovali přemíru údržby. Výborně se hodí do novostaveb, ale i rekonstruovaným objektům. Parapet má poměrně robustnou konstrukci, která ale zabezpečuje tvarovou stálost parapetu po celou dobu jeho životnosti.

Velkou výhodou je povrchová úprava. Vrstva CPL je odolná proto poškrábání a mechanickému poškození, hořícím předmětům, cigaretám a samozřejmě proti slunečnímu záření.

Parapety třídy A Vám dokážeme nařezat na našich pobočkách na jakýkoliv rozměr, nejčastěji od 150mm do 600mm. Lze si vybrat ze 4 druhů barev.

Bílý parapet

Mramorový parapet

Parapet s imitací buku

Parapet s imitací zlatého dubu

bílý parapet Mramorový parapet parapet imitace buk Parapet s imitací zlatého dubu

Vnější exteriérové parapety

Vnější hliníkový parapet

Vnější hliníkový parapetDíky své tloušťce 2mm (v závislosti na šířce parapetru) se vnější hliníkové parapety vyznačují svou tvarovou stálostí. Zejména z tohoto důvodu jsou ideálním řešením do Vašich exteriérů.

K tomuto typu parapetu je možno vybrat z celé řady předomítkových či poomítkových hliníkových případně plastových krytů. Dále máme na našich prodejnách k dispozici velkou škálu doplňků k Vašim novým parapetům.

Produkt jsme schopni dodat v různých šířkách, nejčastěji 50mm až 360mm. Na výběr je velkého počtu barev, více informací Vám dají jednotlivý prodejci na našich pobočkách.

Bílý vnější parapet

 Stříbrný vnější parapet

Broznový vnější parapet 

Tmavohnědý vnější parapet 

Vnější parapet - zlatý dub 

Barevné spektrum pro vnější parapety

bílý vnější parapet Stříbrný vnější parapet bronzový vnější parapet tmavohnědý vnější parapet vnější parapet - zlatý dub vnější parapety - barevné spektrum